•   Poniedziałek, 17 czerwca 2024
Tłumaczenia specjalistyczne

Zachęć tych 3 przyjaciół do przejrzenia Twojego profilu zawodowego

Ile czasu poświęciłeś na udoskonalenie swojego profilu? Bycie krytycznym wobec siebie nie dla każdego jest łatwe. Czy potrzebujesz pomocy? Pobierz 3 przyjaciół do przeglądu swojego profilu, ale wybierz 3 różne rodzaje przyjaciół do przeglądu profilu, aby uzyskać więcej wyników. Znajdź przyjaciela w branży językowej, przyjaciela, który zatrudnia ludzi w każdej linii pracy, a przyjaciel, który kocha cię bez względu na to, co.

Oto dlaczego myślę, że te 3 przyjaciół pomoże poprawić Twój profil.
 

Ktoś z branży

Twój znajomy z branży będzie rozumiał żargon. Będą w stanie spojrzeć na Twój profil i zaoferować konkretne sugestie. Czy Twoje bio powinno zawierać teksty w każdym z Twoich języków roboczych? Czy Twój profil pokazuje, że jesteś doświadczony w tej branży?

 

praca

 

Ktoś, kto zatrudnia

Twój przyjaciel, który zatrudnia ludzi będzie w stanie myśleć z perspektywy outsourcera. Mogą spojrzeć na swój profil jak potencjalny klient. Czy twój profil mówi do menedżera dostawcy? Czy jest coś, co się wyróżnia? Czy coś czyni Cię wyjątkowym spośród 1 miliona innych profesjonalistów na ProZ.com? Niech Twój przyjaciel, który zatrudnia, poprowadzi Cię do zmian, które mogą prowadzić do większej ilości pracy.


 

Ktoś, kto Cię kocha

Po zapoznaniu się z Twoim profilem, podzieleniu się nim z przyjacielem z branży językowej i podzieleniu się nim z kimś, kto Cię zatrudnia, pokaż go komuś, kto Cię kocha. Niech ta osoba powie Ci, jak świetny jest Twój profil i jak wyjątkowy jesteś. Założę się, że będą one również dać ci wskazówkę, która sprawi, że Twój profil lepiej. Tak długo, jak ta osoba jest inna od Ciebie, będą mieli nowe pomysły - i będziesz lepiej dla niego.
Czy skorzystasz z tej rady, czy tylko sam przejrzysz swój profil... rzuć okiem na swój profil już dziś. Twój profil na stronie takiej jak ProZ.com jest Twoją osobistą marką. Poświęć czas, aby upewnić się, że odzwierciedla on najlepszą możliwą wersję Ciebie.

Zobacz również