•   Poniedziałek, 15 sierpnia 2022
Tłumaczenia specjalistyczne

TŁUMACZENIE ARTYKUŁÓW NAUKOWYCH

ALE jest wiodącą firmą tłumaczeniową dla pracowników naukowych, którzy chcą publikować swoje badania w renomowanych wydawnictwach akademickich oraz w czasopismach naukowych o dużym zasięgu. Przetłumaczyliśmy i zredagowaliśmy tysiące artykułów, które zostały zgłoszone i opublikowane na prestiżowych forach na całym świecie. Zobacz niektóre z projektów, nad którymi pracowaliśmy.

Mamy doświadczonych tłumaczy w Twojej dziedzinie. Wszyscy nasi tłumacze mają wieloletnie doświadczenie w pracy z tekstami akademickimi i osiągnęli co najmniej tytuł magistra lub wyższy. Dopasujemy do Państwa tekstu tłumacza akademickiego, który ma konkretne doświadczenie i wiedzę specjalistyczną w Państwa dziedzinie. Wielu z naszych tłumaczy samodzielnie zajmuje stanowiska akademickie i wszyscy mają duże doświadczenie w pisaniu w publikacjach naukowych. Ponadto każdy akademicki projekt tłumaczeniowy, nad którym pracujemy, jest weryfikowany przez jednego z naszych redaktorów zarządzających, zanim wyślemy go Państwu do recenzji.

Artykuł Usługi tłumaczeniowe

Oprócz zadbania o profesjonalne tłumaczenie artykułu, możemy przygotować go zgodnie z kartą stylistyczną konkretnego czasopisma, w którym zamierzasz go opublikować. Prowadzi to do zmniejszenia liczby komentarzy recenzentów, mniej brudnej pracy dla Państwa, krótszego czasu na korekty i z kolei na publikację. Gwarantuje to również, że nie pominiecie Państwo żadnych krytycznych informacji bibliograficznych i że wasze cytaty i bibliografia są zgodne.

Przetłumaczyliśmy artykuły w wielu dziedzinach, w tym między innymi:

Badania medyczne Tłumaczenia

Mamy ekspertów językowych we wszystkich dziedzinach medycyny, w tym chirurgii, pediatrii, onkologii, dermatologii i innych. Wszyscy nasi tłumacze medyczni mają bogate doświadczenie w dziedzinie biologii i medycyny, a niektórzy z nich są nawet samymi lekarzami. Mamy doświadczenie w pracy nad badaniami klinicznymi, akademickimi badaniami medycznymi, farmaceutycznymi, osobistą dokumentacją medyczną i wieloma innymi.

Nauki humanistyczne Tłumaczenia

Pomagamy naukowcom tłumaczyć wykłady, artykuły i książki we wszystkich dziedzinach nauk humanistycznych, w tym historii, filozofii, literaturze, edukacji i innych. Książki, nad którymi pracowaliśmy, były publikowane w Oxford University Press, Cambridge University Press i Harvard University Press, a przetłumaczone przez nas artykuły były publikowane w prestiżowych czasopismach naukowych na całym świecie. Po zakończeniu tłumaczenia, projekt jest następnie przekazywany jednemu z naszych redaktorów naczelnych do przeglądu pod kątem jakości i precyzji.

Tłumaczenia z zakresu nauk społecznych

Pomożemy Ci przetłumaczyć Twoje badania na język angielski, lub na wybrany przez Ciebie język. Nasi eksperci językowi specjalizują się we wszystkich różnych dziedzinach nauki, w tym w ekonomii, prawie, socjologii, stosunkach międzynarodowych, naukach politycznych, psychologii i innych. Mamy duże doświadczenie w tłumaczeniu zarówno jakościowych, jak i ilościowych badań i dopasujemy do Ciebie najlepszego eksperta językowego w Twojej dziedzinie.

Zobacz również