•   Środa, 28 lutego 2024
Tłumaczenia online

Velocity LSAT Prep Review

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymywać prowizje od zakupów dokonanych za pośrednictwem wybranych przez nas linków.

Velocity LSAT Prep oferuje studentom elastyczność, aby wybrać, jak długo trzeba się uczyć, czy to kilka miesięcy lub cały rok. Książki używane w programie muszą być zakupione oddzielnie, a lekcje wideo w kursie koncentrują się na teorii stojącej za pytaniami, a następnie wprowadzenie teorii do praktyki. Jeśli chodzi o cenę, program Velocity kosztuje 199 dolarów za pierwszy miesiąc, a następnie 99 dolarów miesięcznie, aż będziesz gotowy do egzaminu. Alternatywnie, można zapłacić 799 dolarów za 12-miesięczne członkostwo. W każdym razie, otrzymasz ponad 100 godzin filmów i tysiące wyjaśnień LSAT. Ale jak ten test prep usługa układa się w porównaniu do konkurentów? Przetestowaliśmy Velocity LSAT Prep, aby się tego dowiedzieć, więc czytaj dalej, aby zobaczyć pełną opinię.

Plusy i minusy

Plusy Wady
 • Przystępna cena

 • Tysiące pytań testowych LSAT prep wyjaśnione

 • Uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania w dowolny sposób

 • Brak materiałów na temat cyfrowej LSAT prep

 • Najnowsze testy nie wyjaśnione

 • Książki muszą być zakupione oddzielnie

 • Forum dyskusyjne nieaktywne

Co jest wliczone w cenę

Założyciel Velocity jest nieugięty, że każdy może osiągnąć wysoki wynik na LSAT z wystarczająco ciężkiej pracy i odpowiedniego szkolenia. Ten samodzielny program online oferuje wiele zasobów dla testerów do przeglądu, jak uważają za stosowne, a także zapewnia dostęp do ekspertów, którzy mogą odpowiedzieć na pytania dotyczące formatu testu i konkretnych pytań testowych.

Elastyczny dostęp

Velocity LSAT pozwala studentom wybrać, jak długo chcą mieć dostęp do kursu, czy to na kilka miesięcy lub rok. W tym czasie, można uzyskać dostęp do filmów i uzyskać wsparcie od instruktora z dowolnego programu, który wybierzesz.

Istnieje pięć różnych ogólnych sylabusów z różnych harmonogramów obejmujących różne części testu, więc można wybrać ten, który koncentruje się na części LSAT, że potrzebujesz najwięcej pomocy. Możesz również użyć wstępnie zaprojektowanego harmonogramu opartego na Twojej dacie testu. Velocity nie oferuje aplikacji mobilnej, ale jest kompatybilny z Mac, Windows, iOS i Android.

Godziny lekcji wideo

Dwa rodzaje lekcji wideo przygotowują studentów do podjęcia LSAT w oparciu o historię testu i jego najbardziej podstawowych zasad.

1. Lekcje teorii - W lekcjach teorii, założyciel Dave Hall omawia typy pytań, które testujący napotkają na LSAT i strategie dla każdego typu. Istnieją również wskazówki i sztuczki do podjęcia egzaminu w warunkach czasowych.

2. Praktyka - filmy ćwiczeniowe przedstawiają teorie stojące za każdym typem pytań i stosują je do pytań ćwiczeniowych w książkach PrepTest.

Wiele dróg komunikacji

Velocity umożliwia zadawanie pytań za pośrednictwem następujących kanałów:

 • Wewnętrzny system wiadomości
 • Informacje zwrotne w formie wideo
 • Dyskusje wideo na temat kursu
 • Godziny biurowe - 1 godzina tygodniowo
 • Forum Velocity's LSAT Prep Forum

Wyjaśnienia do tysięcy pytań LSAT

Velocity zapewnia wyjaśnienia do pytań, które zostały wykorzystane na rzeczywistych egzaminów LSAT (PrepTests). Będziesz mieć również wyjaśnienia do niektórych pytań znalezionych w książkach PrepTest.

Testy praktyczne i objaśnienia

Członkostwo pozwoli Ci na rozwiązywanie testów praktycznych w dowolnym czasie, zapisywanie wyników i zapisywanie postępów. (Testy ćwiczeniowe muszą być zakupione oddzielnie.) Dostarczy Ci dokładnych wyjaśnień do pełnowymiarowych PrepTestów. Pozwoli Ci również na ocenianie i zapisywanie każdego testu praktycznego z tego tysiąclecia.

Mocne strony Velocity

Obfitość materiałów do samodzielnej nauki jest dostępna dla wszystkich członków. Oto kilka innych powodów, dla których nam się to podoba.

Przystępna cena

Za mniej niż 800 dolarów, możesz mieć dostęp do wszystkich treści online Velocity w firmie przez 12 miesięcy. Obejmuje to ponad 100 godzin materiałów wideo, które możesz oglądać tyle razy, ile tylko zechcesz.

Jeśli 799 dolarów za 12-miesięczne członkostwo jest w tej chwili poza Twoim budżetem, możesz wykupić miesięczną subskrypcję za 99 dolarów miesięcznie (po wpłacie 199 dolarów za pierwszy miesiąc).

Wyjaśnienia LSAT

Metoda Velocity koncentruje się na posiadaniu właściwej strategii, aby odpowiedzieć na każde pytanie LSAT. Lepiej jest znać konkretne umiejętności, które są potrzebne, aby wybrać właściwą odpowiedź, niż mnóstwo faktów.

Będziesz musiał kupić książki PrepTests oddzielnie, a następnie skonsultować się z Velocity na stronie internetowej dla wyjaśnienia każdego z nich. Dodatkowo, w programie z pełnym dostępem, poznasz o wiele więcej indywidualnych pytań i odpowiedzi na nie.

Zniżki

Velocity jest jednym z niewielu programów przygotowawczych do LSAT, który daje zachęty i rabaty. Dostarcz odpowiednią dokumentację, a zakwalifikujesz się do następujących zniżek:

 • Pomoc uzależniona od potrzeb obniża cenę dwóch popularnych programów o 50 procent dla każdego, kto już zakwalifikował się do zwolnienia z opłat LSAC.
 • Velocity oferuje zniżkę w wysokości 100 dolarów dla każdego, kto przechodzi z innej firmy przygotowującej testy LSAT do Velocity.
 • Zniżki wojskowe w wysokości 20 procent są również dostępne.
 • Członkowie i byli członkowie mogą również uczestniczyć w programie polecającym Velocity, który zarobi im 10 procent prowizji i pozwoli im dać 10 procent zniżki dla przyjaciół.

Słabe strony Velocity

Bez dostępu do osobistego opiekuna lub zajęć online na żywo, studenci nie mają gwarancji, że otrzymają stałe wsparcie od tej samej osoby. Ponadto, możesz ponieść trochę więcej kłopotów zamawiając książki osobno, nawet jeśli cena może sprawić, że będzie to warte zachodu.

Nie na bieżąco dla cyfrowego LSAT

To był jeden z największych problemów, które widzieliśmy z programem. Wszystko wydawało się mieć co najmniej kilka lat, a żaden z materiałów nie odnosił się lub został zaktualizowany do Digital LSAT, największej zmiany do egzaminu od 1991 roku. Nie było dyskusji na temat interfejsu LSAC's Digital LSAT lub strategii, aby zająć się faktem, że egzamin jest teraz oferowany na tablecie.

Brak wyjaśnień dla niektórych z najnowszych egzaminów

Objaśnienia sięgały tylko do egzaminu 84, a następnie przeskakiwały do 89 - a tester do egzaminu praktycznego tylko do egzaminu 81. Nie było żadnych wyjaśnień do egzaminów 85, 86, 87 i 88, co dodatkowo sprawia wrażenie, że kurs nie jest regularnie aktualizowany.

Książki muszą być zakupione oddzielnie

Większość kursów online przygotowujących do testów dostarcza wszystko, czego potrzebujesz w jednym schludnym pakiecie, ale zakup kursu z Velocity to nie wszystko, co musisz zrobić, aby w pełni wykorzystać swój program.

Będziesz musiał również zakupić kopie PrepTestów z Amazona lub sklepu stacjonarnego. Kopie cyfrowe i papierowe tych wymaganych materiałów kursowych stanowią dodatkowy koszt.

Forum dyskusyjne nieaktywne

Aktywność na forum dyskusyjnym była zaskakująco mała, a większość postów pochodziła sprzed kilku miesięcy (a nawet lat). Najnowsze posty z sierpnia 2021 roku miały dziewięć miesięcy. Brak aktywności w społeczności, w połączeniu z brakiem aktualizacji kursu, sugerował, że Dave Hall, twórca kursu, jest tylko sporadycznie aktywny, i że nie ma wielu studentów w programie. Wsparcie ze strony społeczności podobnie myślących studentów jest ważną częścią każdego programu przygotowującego do testu LSAT, a na forum go brakowało.

Ceny

Velocity LSAT kursy prep są umiarkowane ceny, począwszy od 99 dolarów za miesiąc do 799 dolarów za 12-miesięczny dostęp.

Miesięczna subskrypcja

Cena

: $99 (po $199 za pierwszy miesiąc)

Zawiera

: PrepTesty objaśnione szczegółowo (książka PrepTest nie jest dołączona), wszystkie filmy teoretyczne Velocity, miesiąc dostępu, kilka metod komunikacji, możliwość oceniania i nagrywania wszystkich dostępnych testów praktycznych, ponad 5.000 wyjaśnień pytań i odpowiedzi LSAT.

Członkostwo 12-miesięczne

Cena:

$799

Obejmuje:

PrepTesty wyjaśnione szczegółowo (książka PrepTest nie jest dołączona), wszystkie filmy wideo z teorii Velocity, 12 miesięcy dostępu, kilka metod komunikacji, możliwość oceniania i nagrywania wszystkich dostępnych testów praktycznych, ponad 5000 pytań LSAT i wyjaśnień odpowiedzi.

Konkurencja: Velocity vs. 7Sage i Blueprint

7Sage jest programem o wielu podobieństwach do Velocity. Ilość treści dostępnych online jest porównywalna, a oba programy oferują śledzenie postępów. Cenowo, 7Sage ma program, który jest porównywalny z programem Velocity. Podstawy kursów różnią się również tym, że Velocity koncentruje się zarówno na sposobie podejścia do pytań, jak i na wyjaśnieniach, podczas gdy 7Sage wyjaśnia pytania, ale nie ma tak wiele treści omawiających typy pytań i strategie odpowiadania na nie.

Blueprint to kolejny LSAT prep program, który stosuje takie samo podejście do LSAT prep, że Velocity nie, z gier i filmów, które są przyjemne, jak również edukacyjne. Oba programy są również założone przez najlepszych scorers. Blueprint oferuje zarówno osobiste jak i online opcje, z Velocity jest tylko online test prep program.

Ostateczny werdykt

Każdy, kto jest pewny swojej zdolności do tempa siebie i uchwycić materiały bez stałego przewodnictwa mentora może rozważyć Velocity, ale to nadal będzie konieczne, aby przejść gdzie indziej dla cyfrowego LSAT materiałów prep i rzeczywistych egzaminów. Najwyższy poziom programu obiecuje podnieść wyniki o 10 punktów lub więcej lub pomóc testowiczów osiągnąć 99 percentyl, więc zmotywowani studenci mogą być pocieszeni gwarancją. Velocity ma wiele do zaoferowania w zakresie materiałów online, więc jest to dobry wybór dla tych, którzy szukają okazji.
Zapisz się do Velocity LSAT Prep.

Zacytuj ten artykuł Format mla apa chicago Twój cytat Schwartz, Steve. "Velocity LSAT Prep Review." ThoughtCo, Aug. 5, 2021, thoughtco.com/velocity-lsat-prep-review-4780736. Schwartz, Steve. (2021, 5 sierpnia). Velocity LSAT Prep Review. Retrieved from https://www.thoughtco.com/velocity-lsat-prep-review-4780736 Schwartz, Steve. "Velocity LSAT Prep Review." ThoughtCo. https://www.thoughtco.com/velocity-lsat-prep-review-4780736 (dostęp: 9 września 2021). kopia cytatu
 • 7Sage LSAT Prep Review
 • 8 najlepszych kursów przygotowawczych do LSAT z 2021 r.
 • Przegląd Khan Academy LSAT Prep Review
 • Recenzja The Princeton LSAT Prep Review
 • Najlepsze książki przygotowujące do LSAT
 • Magoosh LSAT Prep Review
 • 8 najlepszych kursów przygotowawczych do ACT w 2021 roku
 • Recenzja LSATMax Prep Review
 • 8 najlepszych kursów przygotowujących do egzaminu GRE w 2021 roku
 • Recenzja przygotowań do LSAT Kaplan
 • 8 najlepszych usług korepetycji online SAT/ACT w 2021 roku
 • Ocena przygotowań do egzaminu LSAT Fox
 • Recenzja Blueprint LSAT Prep Review
 • 7 najlepszych kursów przygotowujących do egzaminu MCAT w 2021 roku
 • Najlepsze darmowe materiały do przygotowania do LSAT
 • 8 najlepszych kursów przygotowujących do egzaminu GMAT w 2021 roku
Strona główna Codziennie ucz się czegoś nowego Adres e-mail Zarejestruj się

Wystąpił błąd. Proszę spróbować ponownie.

Wchodzisz! Dziękujemy za zapisanie się. Wystąpił błąd. Proszę spróbować ponownie.

Dziękujemy za zapisanie się.

Śledź nas
 • Facebook Facebook
 • Flipboard Flipboard
 • Nauka, technika, matematyka
 • Nauki humanistyczne
 • Języki
 • Zasoby
 • O nas
 • Reklamuj
 • Polityka prywatności
 • Polityka dotycząca plików cookie
 • Kariera
 • Wytyczne redakcyjne
 • Kontakt
 • Warunki użytkowania
 • Informacja o ochronie prywatności w Kalifornii
 • Ochrona prywatności w UE
ThoughtCo jest częścią rodziny wydawniczej Dotdash.

Twoje prawa do prywatności

Firma ThoughtCo i nasi partnerzy zewnętrzni używają plików cookie i przetwarzają dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory, w oparciu o Twoją zgodę w celu przechowywania i/lub dostępu do informacji na urządzeniu, wyświetlania spersonalizowanych reklam oraz w celu pomiaru treści, wglądu w odbiorców i rozwoju produktów. Aby zmienić lub wycofać swoje wybory dotyczące zgody na korzystanie z ThoughtCo.com, w tym prawo do sprzeciwu w przypadku wykorzystania uzasadnionego interesu, kliknij poniżej. W każdej chwili możesz zaktualizować swoje ustawienia za pomocą łącza "Prywatność w UE" znajdującego się na dole każdej strony. Te wybory zostaną zasygnalizowane naszym partnerom globalnie i nie będą miały wpływu na dane przeglądania. Lista partnerów (sprzedawców)

My i nasi partnerzy przetwarzamy dane w celu:

Aktywnie skanować cechy urządzenia w celu identyfikacji. Korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych. Przechowywać i/lub uzyskiwać dostęp do informacji na urządzeniu. Wybierać spersonalizowane treści. Utwórz profil spersonalizowanej treści. Mierzenie wydajności reklam. Wybierz reklamy podstawowe. Utwórz profil reklam spersonalizowanych. Wybierz spersonalizowane reklamy. Zastosuj badania rynku, aby wygenerować informacje o odbiorcach. Zmierz wydajność treści. Rozwijaj i ulepszaj produkty. Lista partnerów (sprzedawców)

I Akceptacja Cele pokazu

Zobacz również