•   Poniedziałek, 17 czerwca 2024
Tłumaczenia specjalistyczne

Nowe wirtualne powwows: Zaproś kolegów do domu w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca

Chcesz spotkać się z kolegami z domu? ProZ.com jest podekscytowany udostępnieniem wirtualnego powwow, gdzie możesz spotkać się ze swoimi kolegami - nawet w tym czasiespołecznego dystansu.

Do tej pory powwows były zawsze spotkaniami twarzą w twarz w tym samym mieście, nieformalnymi imprezami organizowanymi przez lokalnych tłumaczy dla lokalnych tłumaczy. W odpowiedzi na obecne wydarzenia na świecie, personel strony ProZ.com zintegrował technologię, aby umożliwić połączenia, podczas gdy wiele osób pozostaje w domu.

Pomyśl o możliwościach, jakie to otwiera: powwows dla ludzi z całego świata w tej samej kombinacji lub specjalizacji, na przykład, a dlaczego nie powwows dla pracujących matek, kochających technologię tłumaczy, itp.

Wirtualne powwow jest teraz dostępne dla członków ProZ.com lub zweryfikowanych użytkowników strony, aby zaproponować.
 

Organizatorzy i uczestnicy Powwow będą używać bezpiecznego, elastycznego i darmowego oprogramowania do wideokonferencji, które zostało zintegrowane z witryną. Uczestnicy powinni być w stanie dołączyć z dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym. Nie ma wymogu tworzenia nowych nazw użytkowników i haseł - innych niż te z ProZ.com.

Kilka kluczowych punktów dotyczących tych wydarzeń:

  • Podczas gdy tylko członkowie ProZ.com i użytkownicy o zweryfikowanej tożsamości mogą zaproponować powwow, każdy, kto jest zarejestrowany w ProZ.com może uczestniczyć w powwow, niezależnie od statusu członkostwa (w tym małżonkowie, dzieci i goście członków).
  • Udział w powwow jest bezpłatny. Jeśli odbywa się ono osobiście, lokalni organizatorzy będą oczekiwać od Ciebie udziału w kosztach imprezy. Powwows wirtualne są całkowicie bezpłatne.
  • Powwows mogą odbywać się w dowolnej części świata, w dowolnym języku.
  • Nie są już ograniczone do lokalizacji. Teraz mogą być organizowane wokół tematów
  • Pracownicy ośrodka mogą w nich uczestniczyć, ale nie muszą.
  • Aby dowiedzieć się więcej o powwows, sprawdź FAQ


Powwow są organizowane przez członków społeczności ProZ.com od prawie 20 lat. Powwow to tradycja spotkań rdzennych Amerykanów, czasami obejmująca konkurencyjny taniec. Słowo to nabrało ogólnego znaczenia spotkania towarzyskiego, na którym wykonuje się zadania. Powwow jest postrzegane przez niektórych jako siła jednocząca, ponieważ jest to wspólny element kulturowy dla różnych plemion.

Więcej znajdziesz na: http://otwartazacheta.pl

Zobacz również