•   Poniedziałek, 17 czerwca 2024
Tłumaczenia specjalistyczne

Światowe Sympozjum Sportów Motorowych RACE TECH

Od wielu lat wspieramy branżę sportów motorowych, wykonując tłumaczenia motoryzacyjne dla znanych producentów i dostawców. W tym roku z przyjemnością informujemy o naszym sponsoringu i udziale w Światowym Sympozjum Sportów Motorowych RACE TECH.

To dwudniowe wydarzenie - 30 listopada i1 grudnia - odbędzie się w Institution of Mechanical Engineers (IMechE) w Londynie i zapowiada ekscytujący program z udziałem prelegentów i panelistów z całego świata sportu motorowego.

Sympozjum gromadzi kluczowych decydentów sportów motorowych w celu omówienia, przedyskutowania i zbadania wyzwań stojących przed branżą. Opisywane jako "Davos Inżynierii Sportów Motorowych", tegoroczne sympozjum przyjrzy się przyszłym skutkom zakazu używania pojazdów z silnikami diesla i benzynowymi oraz roli, jaką aerodynamicy mają do odegrania w uczynieniu wyścigów samochodowych bardziej ekscytującymi dla widzów, regulatorów i promotorów.

Światowe Sympozjum Sportów Motorowych to doskonała okazja, aby dowiedzieć się, co myślą eksperci i zrozumieć bardziej szczegółowo czynniki wpływające na branżę. Jako partner tłumaczeniowy naszych klientów z tego sektora, celem firmy jest dostosowanie naszych usług tłumaczeniowych dla branży motoryzacyjnej do tych trendów, co pozwoli naszym klientom sprostać wyzwaniom i wykorzystać możliwości, jakie stwarza globalny rynek.

Kup bilety

Jako sponsorzy tegorocznego Światowego Sympozjum Sportów Motorowych możemy zaoferować naszym klientom zniżkę na bilety. Używając kodu rabatowego "comtec", nasi klienci mogą zaoszczędzić £100 na biletach; normalnie przepustka dla delegatów na oba dni kosztuje £595 + VAT lub £695 + VAT, jeśli obejmuje Networking Awards Dinner w Millennium Gloucester Hotel, Kensington. Kliknij tutaj, aby dokonać rezerwacji.

Oprócz miejsca, w którym odbędzie się wieczór rozdania nagród, organizatorzy zalecają również pobyt w hotelu Millennium Gloucester, który znajduje się w dogodnej lokalizacji w stosunku do miejsca sympozjum. Zapewnili oni zniżkę na ceny pokoi (kto pierwszy, ten lepszy). Szczegóły dotyczące rezerwacji hoteli, transportu na imprezę oraz inne istotne informacje można znaleźć tutaj.

Zobacz również